![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Arestaino | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: May 11, 2008
Location: Italy
|

| 80 | The Killing (1956) - May 17, 2008 |
| 90 | WarGames (1983) - May 17, 2008 |
| 10 | Signs (2002) - May 17, 2008 |
| 75 | Lost in Translation (2003) - May 17, 2008 |
| 90 | The Thin Red Line (1998) - May 17, 2008 |
| 85 | Being John Malkovich (1999) - May 17, 2008 |
| 90 | Munich (2005) - May 17, 2008 |
| 80 | Short Cuts (1993) - May 17, 2008 |
| 75 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - May 17, 2008 |
| 80 | Amadeus (1984) - May 17, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |