![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Arezrod | |
![]() |
Film Freak - 544 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Sep 22, 2008 |
| 85 | The Island (2005) - Aug 25, 2008 |
| 87 | The Man with the Golden Gun (1974) - Aug 25, 2008 |
| 10 | Son of the Mask (2005) - Aug 25, 2008 |
| 80 | Everyone Says I Love You (1996) - Aug 21, 2008 |
| 80 | Mighty Joe Young (1998) - Aug 21, 2008 |
| 90 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Aug 17, 2008 |
| 80 | Alice (1990) - Aug 17, 2008 |
| 70 | 102 Dalmatians (2000) - Aug 17, 2008 |
| 75 | Billy Elliot (2000) - Aug 17, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |