![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ArianeB | |
![]() |
Film Freak - 689 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | District 9 (2009) - Aug 16, 2009 |
| 80 | X2: X-Men United (2003) - Aug 16, 2009 |
| 80 | Stardust (2007) - Aug 16, 2009 |
| 65 | The Color of Money (1986) - Aug 16, 2009 |
| 70 | Ghost in the Shell (1995) - Aug 16, 2009 |
| 70 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Aug 16, 2009 |
| 65 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Aug 16, 2009 |
| 40 | Broken Arrow (1996) - Aug 16, 2009 |
| 75 | Unforgiven (1992) - Aug 16, 2009 |
| 90 | The Princess Bride (1987) - Aug 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |