![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Arkadios | |
![]() |
Movie Buff - 322 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2009
Location: Athens, Greece
|
|
Message Sent!
| |

| 71 | Rain Man (1988) - Jul 08, 2009 |
| 69 | Sleepers (1996) - Jul 08, 2009 |
| 76 | Snatch (2000) - Jul 08, 2009 |
| 52 | Men in Black (1997) - Jul 08, 2009 |
| 56 | Zodiac (2007) - Jul 08, 2009 |
| 15 | George of the Jungle (1997) - Jul 08, 2009 |
| 32 | Asterix and Obelix vs. Caesar (1999) - Jul 08, 2009 |
| 30 | The Mask of Zorro (1998) - Jul 08, 2009 |
| 47 | The Grudge (2004) - Jul 08, 2009 |
| 43 | Training Day (2001) - Jul 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |