Arkf

arkf
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2008
Location: Fort Collins, CO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% The Truman Show (1998) - Rated 15 Dec 2008
95 98% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 15 Dec 2008
88 88% Ratatouille (2007) - Rated 15 Dec 2008
90 94% Sin City (2005) - Rated 15 Dec 2008
88 88% X2: X-Men United (2003) - Rated 15 Dec 2008
80 68% X-Men (2000) - Rated 15 Dec 2008
85 80% Gattaca (1997) - Rated 15 Dec 2008
80 68% 28 Days Later (2002) - Rated 15 Dec 2008
80 68% Reservoir Dogs (1992) - Rated 15 Dec 2008
75 50% Die Hard (1988) - Rated 15 Dec 2008