Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Arkru
Film Freak - 508 Films Ranked
Member Since: Apr 13, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
87 The Abyss (1989) - Aug 13, 2007
81 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
82 Alien (1979) - Aug 13, 2007
90 All the Real Girls (2003) - Aug 13, 2007
83 Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007
86 Amadeus (1984) - Aug 13, 2007
86 Amélie (2001) - Aug 13, 2007
85 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
66 American Pie (1999) - Aug 13, 2007
87 American Splendor (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Arkru. Why not go rank more films, then come back and check it out again?