![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Arman | |
![]() |
Movie Buff - 240 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Taipei, Taiwan
|

| 80 | Inception (2010) - Jul 24, 2011 |
| 100 | Sherlock Holmes (2009) - Jul 24, 2011 |
| 66 | Jumper (2008) - Jul 24, 2011 |
| 0 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Jul 23, 2011 |
| 0 | Transformers (2007) - Jul 23, 2011 |
| 100 | Snatch (2000) - Jul 23, 2011 |
| 75 | What Dreams May Come (1998) - Jul 23, 2011 |
| 45 | Hancock (2008) - Jul 23, 2011 |
| 100 | 12 Angry Men (1957) - Feb 01, 2011 |
| 100 | The Great Dictator (1940) - Feb 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |