Armandc

armandc
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2010
Location: Šiauliai, Lithuania, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 54% Bang, Bang, You're Dead (2002) - Rated 06 Jun 2010
95 88% Freedom Writers (2007) - Rated 06 Jun 2010
92 81% The Pianist (2002) - Rated 06 Jun 2010
94 83% Men of Honor (2000) - Rated 06 Jun 2010
80 40% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 06 Jun 2010
80 40% Seven Pounds (2008) - Rated 06 Jun 2010
80 40% Pearl Harbor (2001) - Rated 06 Jun 2010
90 71% Avatar (2009) - Rated 06 Jun 2010
96 93% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 06 Jun 2010
75 24% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 06 Jun 2010