Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Armoredrah
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2011
Location: Greenville, TN, USA
Recent Rankings
89 Tron: Legacy (2010) - Oct 21, 2011
84 Ultraviolet (2006) - Oct 21, 2011
90 Moon (2009) - Oct 21, 2011
90 Iron Man (2008) - Oct 21, 2011
88 Hot Tub Time Machine (2010) - Oct 21, 2011
70 The Host (2006) - Oct 21, 2011
90 Splice (2010) - Oct 21, 2011
90 Men in Black II (2002) - Oct 21, 2011
90 The Prestige (2006) - Oct 21, 2011
90 The Time Machine (2002) - Oct 21, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Armoredrah. Why not go rank more films, then come back and check it out again?