Arnm616

arnm616
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 68% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
30 4% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
60 51% Basic (2003) - Rated 14 Aug 2007
60 51% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
50 27% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 14 Aug 2007
40 16% Planet of the Apes (2001) - Rated 14 Aug 2007
55 36% Kindergarten Cop (1990) - Rated 14 Aug 2007
35 11% Swimfan (2002) - Rated 14 Aug 2007
40 16% Freaky Friday (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 94% The Producers (2005) - Rated 14 Aug 2007