![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Arno | |
![]() |
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2010
Location: Genk, Belgium
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Punisher (2004) - Aug 08, 2010 |
| 60 | Hot Tub Time Machine (2010) - Aug 04, 2010 |
| 85 | Kick-Ass (2010) - Jul 25, 2010 |
| 60 | The Quiet (2005) - Jul 22, 2010 |
| 65 | The Girl Next Door (2004) - Jul 09, 2010 |
| 75 | The Edge (1997) - Jul 05, 2010 |
| 90 | 12 Monkeys (1995) - Jun 26, 2010 |
| 60 | Cannibal Holocaust (1980) - Jun 22, 2010 |
| 55 | The Man (2005) - May 18, 2010 |
| 80 | The Brave Little Toaster (1987) - May 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |