Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Arnold
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2008
Location: Ankara, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: I like movies.
Recent Rankings
61 War, Inc. (2008) - Oct 14, 2008
57 One Missed Call (2008) - Oct 14, 2008
92 Get Smart (2008) - Oct 14, 2008
33 Smart People (2008) - Oct 14, 2008
87 Babylon A.D. (2008) - Oct 14, 2008
63 Pathology (2008) - Oct 14, 2008
59 In Bruges (2008) - Oct 14, 2008
69 Over Her Dead Body (2008) - Oct 09, 2008
63 My Mom's New Boyfriend (2008) - Oct 09, 2008
81 Vantage Point (2008) - Oct 09, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Arnold. Why not go rank more films, then come back and check it out again?