![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Arreana | |
![]() |
Film Freak - 610 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | A Lot Like Love (2005) - Aug 13, 2007 |
| 57 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 1 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Adventures of Rocky and Bullwinkle (2000) - Aug 13, 2007 |
| 36 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 15 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 21 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |