![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Arshago | |
![]() |
Movie Buff - 290 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2011
Location: USA
|

| 80 | Equilibrium (2002) - Jul 02, 2011 |
| 77 | Cocktail (1988) - Jun 29, 2011 |
| 78 | Top Gun (1986) - Jun 29, 2011 |
| 85 | Donnie Brasco (1997) - Jun 29, 2011 |
| 30 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Jun 29, 2011 |
| 76 | Knocked Up (2007) - Jun 29, 2011 |
| 89 | Serendipity (2001) - Jun 29, 2011 |
| 78 | Watchmen (2009) - Jun 26, 2011 |
| 45 | The Brady Bunch Movie (1995) - Jun 25, 2011 |
| 70 | I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Jun 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |