![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Art_Vandelay | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2007
Location: USA
|

| 81 | The Departed (2006) - Jan 29, 2007 |
| 93 | The Long Good Friday (1980) - Jan 29, 2007 |
| 83 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jan 29, 2007 |
| 50 | Cape Fear (1991) - Jan 27, 2007 |
| 81 | Cape Fear (1962) - Jan 27, 2007 |
| 65 | The Killers (1946) - Jan 27, 2007 |
| 20 | The Patriot (2000) - Jan 27, 2007 |
| 25 | The Matrix Reloaded (2003) - Jan 27, 2007 |
| 60 | The Matrix (1999) - Jan 27, 2007 |
| 25 | The Breakfast Club (1985) - Jan 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |