![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Art Vandelay | |
![]() |
Film Freak - 534 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2010
Location: paris, France
|
|
Bio: finance student
| |

| 80 | Bill Cosby: Himself (1983) - Sep 16, 2011 |
| 75 | X-Men: First Class (2011) - Sep 16, 2011 |
| 72 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Feb 02, 2011 |
| 71 | The Seventh Continent (1989) - Feb 01, 2011 |
| 80 | La bonne année (1973) - Jan 31, 2011 |
| 79 | Un homme et une femme (1966) - Jan 31, 2011 |
| 75 | Keane (2004) - Jan 31, 2011 |
| 79 | To Live and Die in L.A. (1985) - Jan 27, 2011 |
| 69 | Benny's Video (1992) - Jan 25, 2011 |
| 78 | The Man Who Loved Women (1977) - Jan 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |