![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Artur R. | |
![]() |
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Feb 2, 2012
Location: Porto Alegre, RS, Brazil
|

| 96 | Drive (2011) - May 14, 2012 |
| 92 | Hugo (2011) - May 14, 2012 |
| 95 | American History X (1998) - May 14, 2012 |
| 94 | Unforgiven (1992) - May 14, 2012 |
| 93 | Apocalypse Now (1979) - May 12, 2012 |
| 91 | Midnight in Paris (2011) - May 05, 2012 |
| 94 | The Usual Suspects (1995) - May 05, 2012 |
| 90 | Cape Fear (1991) - May 05, 2012 |
| 93 | Raging Bull (1980) - May 05, 2012 |
| 85 | Léon: The Professional (1994) - May 05, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |