Arubiccube

arubiccube
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Das Boot (1981) - Rated 31 Dec 2010
100 94% Pineapple Express (2008) - Rated 31 Dec 2010
2% Cars (2006) - Rated 31 Dec 2010
10 13% The Incredibles (2004) - Rated 31 Dec 2010
7% Shrek the Third (2007) - Rated 31 Dec 2010
15 18% Ocean's Eleven (2001) - Rated 31 Dec 2010
30 23% Super Size Me (2004) - Rated 31 Dec 2010
55 28% Meet the Parents (2000) - Rated 31 Dec 2010
60 34% 40 Days and 40 Nights (2002) - Rated 31 Dec 2010
85 63% Elf (2003) - Rated 31 Dec 2010