Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
AsaNisiMasa
Movie Buff - 425 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2008
Location: USA
Recent Rankings
60 Congo (1995) - Sep 09, 2008
84 Spirited Away (2002) - Sep 09, 2008
94 The Maltese Falcon (1941) - Sep 09, 2008
64 The Mummy (1999) - Sep 09, 2008
98 United 93 (2006) - Sep 09, 2008
64 Lethal Weapon (1987) - Sep 09, 2008
34 Full Frontal (2002) - Sep 09, 2008
96 Traffic (2000) - Sep 09, 2008
52 Malcolm X (1992) - Sep 09, 2008
94 Elephant (2003) - Sep 09, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with AsaNisiMasa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?