![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ascidiella | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 66 | WarGames (1983) - Aug 19, 2007 |
| 55 | Tron (1982) - Aug 19, 2007 |
| 33 | K-PAX (2001) - Aug 19, 2007 |
| 44 | The Prestige (2006) - Aug 19, 2007 |
| 66 | X-Men (2000) - Aug 19, 2007 |
| 55 | Back to the Future Part II (1989) - Aug 19, 2007 |
| 55 | Gattaca (1997) - Aug 19, 2007 |
| 66 | Ghostbusters (1984) - Aug 19, 2007 |
| 66 | The Fifth Element (1997) - Aug 19, 2007 |
| 66 | Men in Black (1997) - Aug 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |