Ashley8234

ashley8234
Movie Buff - 372 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2012
Location: Tecumseh, Mi, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 11% Life Happens (2011) - Rated 02 Mar 2013
75 45% Stolen (2010) - Rated 27 Feb 2013
50 19% Fling (2008) - Rated 27 Feb 2013
75 45% Stuck Between Stations (2011) - Rated 27 Feb 2013
30 5% Like Crazy (2011) - Rated 26 Feb 2013
25 3% The Romantics (2010) - Rated 24 Feb 2013
85 78% The Next Three Days (2010) - Rated 24 Feb 2013
75 45% Piranha (2010) - Rated 24 Feb 2013
80 58% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 24 Feb 2013
90 91% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 24 Feb 2013