![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AssWuppin | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2007
Location: USA
|

| 85 | Kung Fu Hustle (2004) - Oct 18, 2007 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 18, 2007 |
| 87 | Bloodsport (1988) - Oct 18, 2007 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 18, 2007 |
| 87 | Scarface (1983) - Oct 18, 2007 |
| 85 | The Time Machine (2002) - Oct 18, 2007 |
| 85 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 18, 2007 |
| 84 | Stargate (1994) - Oct 18, 2007 |
| 80 | The Transporter (2002) - Oct 18, 2007 |
| 84 | The Outsiders (1983) - Oct 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |