Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Asschenfeldt
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2011
Location: Denmark
Recent Rankings
63 War of the Worlds (2005) - Jan 10, 2011
53 X-Men: The Last Stand (2006) - Jan 10, 2011
82 Gone Baby Gone (2007) - Jan 10, 2011
80 Babel (2006) - Jan 10, 2011
55 Cinderella Man (2005) - Jan 10, 2011
65 Changeling (2008) - Jan 10, 2011
40 The Island (2005) - Jan 10, 2011
60 Smokin' Aces (2007) - Jan 10, 2011
90 Moon (2009) - Jan 10, 2011
80 Syriana (2005) - Jan 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Asschenfeldt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?