Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Asterix
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2009
Location: UK
Recent Rankings
65 Coraline (2009) - Jun 24, 2009
63 Forrest Gump (1994) - Jun 24, 2009
76 Gran Torino (2008) - Jun 24, 2009
90 The Princess Bride (1987) - Jun 24, 2009
54 The Fall (2008) - Jun 24, 2009
49 The Wrestler (2008) - Jun 24, 2009
47 Bride Wars (2009) - Jun 24, 2009
89 Kung Fu Panda (2008) - Jun 24, 2009
64 Burn After Reading (2008) - Jun 24, 2009
73 Igor (2008) - Jun 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Asterix. Why not go rank more films, then come back and check it out again?