Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Athlon76
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2007
Location: Minneapolis, Minnesota/USA, USA
Recent Rankings
80 Rad (1986) - Sep 12, 2007
Mini-Review: Fun 80's movie
100 Heat (1995) - Sep 12, 2007
100 The Count of Monte Cristo (2002) - Sep 12, 2007
Mini-Review: I Loved this movie!
0 Transformers (2007) - Sep 12, 2007
Mini-Review: Not even close to the 80's animated version.
0 The Simpsons Movie (2007) - Sep 12, 2007
Mini-Review: This movie was complete trash
92 Independence Day (1996) - Sep 12, 2007
100 Rudy (1993) - Sep 12, 2007
80 Pulp Fiction (1994) - Sep 12, 2007
90 Outbreak (1995) - Sep 12, 2007
90 L.A. Story (1991) - Sep 12, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Athlon76. Why not go rank more films, then come back and check it out again?