![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Atlas` | |
![]() |
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: May 9, 2009
Location: Lbn, Poland
|

| 100 | Deadly Prey (1987) - Feb 10, 2010 |
| 86 | 12 Monkeys (1995) - Feb 03, 2010 |
| 35 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Dec 09, 2009 |
| 89 | Scary Movie (2000) - Dec 09, 2009 |
| 60 | Paranormal Activity (2009) - Dec 09, 2009 |
| 13 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Dec 09, 2009 |
| 75 | Die Hard 2 (1990) - Dec 09, 2009 |
| 63 | I Could Never Be Your Woman (2007) - Dec 09, 2009 |
| 58 | Fast & Furious (2009) - Dec 01, 2009 |
| 52 | Spider-Man (2002) - Dec 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |