Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Atomic_View
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2010
Location: London, Tromaville, UK
Recent Rankings
5 Hard Candy (2005) - Dec 12, 2010
76 The Fall (2008) - Dec 12, 2010
55 WALL·E (2008) - Dec 12, 2010
92 Jurassic Park (1993) - Dec 12, 2010
84 The Shining (1980) - Dec 12, 2010
90 The Lives of Others (2006) - Dec 12, 2010
86 The Straight Story (1999) - Dec 12, 2010
71 Cop Land (1997) - Dec 12, 2010
90 My Neighbor Totoro (1988) - Dec 12, 2010
80 Finding Nemo (2003) - Dec 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Atomic_View. Why not go rank more films, then come back and check it out again?