![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Atticus987 | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 10 | Garfield (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Starsky & Hutch (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Ladder 49 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Three Colors: Blue (1993) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Brokeback Mountain (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The New World (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Munich (2005) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Crash (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | All About Eve (1950) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |