Aturion

aturion
Movie Buff - 310 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2012
Location: Saint-Sulpice, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 86% Ernest & Celestine (2012) - Rated 02 Oct 2022
88 50% Seven Psychopaths (2012) - Rated 09 Jul 2020
92 80% The Killing Fields (1984) - Rated 06 Jun 2015
90 67% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 24 May 2015
75 18% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 24 May 2015
91 76% Prisoners (2013) - Rated 24 May 2015
90 67% 12 Angry Men (1957) - Rated 24 Mar 2015
96 94% In the Name of the Father (1993) - Rated 24 Mar 2015
87 44% Gone Girl (2014) - Rated 24 Mar 2015
40 3% The Tale of the Princess Kaguya (2014) - Rated 24 Mar 2015