![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AudioSuede | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Minneapolis, MN, USA
|

| 67 | Chocolat (2000) - Aug 04, 2009 |
| 87 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 04, 2009 |
| 72 | George of the Jungle (1997) - Aug 04, 2009 |
| 92 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 04, 2009 |
| 54 | Mortal Kombat (1995) - Aug 04, 2009 |
| 68 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 04, 2009 |
| 95 | Milk (2008) - Aug 04, 2009 |
| 81 | Liar Liar (1997) - Aug 04, 2009 |
| 24 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 04, 2009 |
| 83 | War of the Worlds (2005) - Aug 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |