Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Audrius
Movie Buff - 479 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2010
Location: Kaunas, LT, Lithuania
Bio: Far away between the skies
Recent Rankings
55 Men in Black III (2012) - May 28, 2012
35 The Dictator (2012) - May 28, 2012
Mini-Review: Jokes are fine
80 War Horse (2011) - May 25, 2012
40 Chernobyl Diaries (2012) - May 25, 2012
60 Like Crazy (2011) - May 24, 2012
85 Lars and the Real Girl (2007) - May 23, 2012
Mini-Review: Interesting movie. Ryan did an amazing job as an actor. Creepy movie, but I liked it a lot
80 Listen To Your Heart (2010) - May 22, 2012
55 Dark Shadows (2012) - May 11, 2012
65 Safe (2012) - May 09, 2012
100 The Avengers (2012) - May 07, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Audrius. Why not go rank more films, then come back and check it out again?