![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AudriusB | |
![]() |
Movie Buff - 387 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2009
Location: Vilnius, -, Lithuania
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | Dogville (2003) - Oct 10, 2010 |
| 79 | Eyes Wide Shut (1999) - Oct 10, 2010 |
| 73 | Appaloosa (2008) - Oct 10, 2010 |
| 66 | Ghost Ship (2002) - Oct 10, 2010 |
| 58 | Up in the Air (2009) - Oct 10, 2010 |
| 67 | Conan the Barbarian (1982) - Oct 10, 2010 |
| 69 | The Three Musketeers (1993) - Oct 10, 2010 |
| 65 | Alice in Wonderland (2010) - Oct 10, 2010 |
| 72 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Oct 09, 2010 |
| 55 | The Lake House (2006) - May 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |