![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AustinJ | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Jan 21, 2011
Location: Spokane, WA, USA
|

| 20 | Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Mar 02, 2011 |
| 40 | The Nutty Professor (1996) - Mar 02, 2011 |
| 95 | Brazil (1985) - Mar 02, 2011 |
| 94 | Adaptation. (2002) - Mar 02, 2011 |
| 87 | Being John Malkovich (1999) - Mar 02, 2011 |
| 87 | The Fighter (2010) - Mar 02, 2011 |
| 80 | The King's Speech (2010) - Mar 02, 2011 |
| 72 | Hall Pass (2011) - Mar 02, 2011 |
| 85 | Let Me In (2010) - Mar 02, 2011 |
| 82 | Private Parts (1997) - Mar 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |