![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Avarice | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2010
Location: Los Angeles, California, USA
|

| 80 | The Boondock Saints (1999) - Apr 08, 2010 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Feb 23, 2010 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Feb 23, 2010 |
| 81 | King Kong (2005) - Feb 23, 2010 |
| 84 | Schindler's List (1993) - Feb 23, 2010 |
| 71 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Feb 23, 2010 |
| 98 | Training Day (2001) - Feb 23, 2010 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Feb 23, 2010 |
| 97 | Citizen Kane (1941) - Feb 23, 2010 |
| 90 | Children of Men (2006) - Feb 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |