![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aveeki | |
![]() |
Movie Buff - 345 Films Ranked
Member Since: May 27, 2010
Location: Canada
|

| 0 | You've Got Mail (1998) - Jun 01, 2010 |
| 0 | Gladiator (2000) - Jun 01, 2010 |
| 0 | Entrapment (1999) - Jun 01, 2010 |
| 40 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jun 01, 2010 |
| 0 | eXistenZ (1999) - Jun 01, 2010 |
| 0 | A Night at the Roxbury (1998) - Jun 01, 2010 |
| 0 | The Cat in the Hat (2003) - Jun 01, 2010 |
| 0 | Van Wilder (2002) - Jun 01, 2010 |
| 40 | Stranger Than Fiction (2006) - Jun 01, 2010 |
| 0 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jun 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |