![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Averylazyboy | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2010
Location: Eugene, OR, USA
|
|
Bio: Im a freshman in college, majoring in music. I play the violin, like running, tennis, and camping.
| |

| 80 | The Road Warrior (1981) - Feb 14, 2010 |
| 70 | The Scorpion King (2002) - Feb 14, 2010 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Feb 14, 2010 |
| 90 | Crash (2005) - Feb 14, 2010 |
| 70 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Feb 14, 2010 |
| 85 | National Treasure (2004) - Feb 14, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Feb 14, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Feb 14, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Feb 14, 2010 |
| 90 | Finding Nemo (2003) - Feb 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |