Awaskie

awaskie
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2007
Location: Langhorne, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 45% Fracture (2007) - Rated 19 Sep 2007
100 87% Zodiac (2007) - Rated 12 Sep 2007
100 87% Breach (2007) - Rated 12 Sep 2007
100 87% The Sixth Sense (1999) - Rated 12 Sep 2007
70 22% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 12 Sep 2007
25 12% Grindhouse (2007) - Rated 12 Sep 2007
90 45% Young Guns (1988) - Rated 11 Sep 2007
85 32% Meet the Parents (2000) - Rated 11 Sep 2007
65 17% Wag the Dog (1997) - Rated 11 Sep 2007
98 72% The Goonies (1985) - Rated 11 Sep 2007