Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Azazel29A
Film Freak - 678 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
40 Terminator Salvation (2009) - Nov 24, 2009
95 State of Play (2003) - Nov 24, 2009
70 The Damned United (2009) - Nov 22, 2009
90 District 9 (2009) - Nov 22, 2009
85 (500) Days of Summer (2009) - Nov 22, 2009
60 Inglourious Basterds (2009) - Nov 22, 2009
85 The Hangover (2009) - Sep 20, 2009
60 The Sum of All Fears (2002) - Aug 15, 2009
80 State of Play (2009) - Aug 15, 2009
85 Jerusalema (2008) - Aug 10, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Azazel29A. Why not go rank more films, then come back and check it out again?