![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
_Aziraphale_ | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2010
Location: Brevard, North Carolina, USA
|

| 100 | Man on Wire (2008) - Jun 21, 2010 |
| 100 | All About Eve (1950) - Jun 21, 2010 |
| 65 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jun 21, 2010 |
| 85 | The Prestige (2006) - Jun 21, 2010 |
| 95 | Sunrise (1927) - Jun 21, 2010 |
| 80 | House of Flying Daggers (2004) - Jun 21, 2010 |
| 65 | The Breakfast Club (1985) - Jun 21, 2010 |
| 100 | Good Night, and Good Luck (2005) - Jun 21, 2010 |
| 75 | The Princess Bride (1987) - Jun 21, 2010 |
| 100 | Psycho (1998) - Jun 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |