![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
B4K4Foster | |
![]() |
Film Freak - 564 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 72 | A Scanner Darkly (2006) - Feb 11, 2009 |
| 72 | Glengarry Glen Ross (1992) - Jan 31, 2009 |
| 65 | Blood Simple (1984) - Jan 31, 2009 |
| 68 | Burn After Reading (2008) - Jan 31, 2009 |
| 78 | Tropic Thunder (2008) - Jan 31, 2009 |
| 83 | No Country for Old Men (2007) - Oct 20, 2008 |
| 80 | WALL·E (2008) - Oct 20, 2008 |
| 89 | The Dark Knight (2008) - Aug 09, 2008 |
| 65 | Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008) - Jun 27, 2008 |
| 75 | Ratatouille (2007) - Apr 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |