Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
B.A.
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2007
Recent Rankings
83 Juno (2007) - Feb 09, 2008
82 Rush Hour 3 (2007) - Feb 09, 2008
86 No Country for Old Men (2007) - Feb 09, 2008
90 Superbad (2007) - Jan 08, 2008
70 Walk the Line (2005) - Jan 08, 2008
85 Charlie Wilson's War (2007) - Jan 08, 2008
92 Transformers (2007) - Jan 08, 2008
25 Because I Said So (2007) - Jul 04, 2007
80 50 First Dates (2004) - Jun 21, 2007
89 X-Men (2000) - Jun 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with B.A.. Why not go rank more films, then come back and check it out again?