![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BBilgin | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2009
Location: Istanbul, Turkey
|

| 65 | Paranormal Activity (2009) - Dec 12, 2009 |
| 40 | Madagascar (2005) - Dec 12, 2009 |
| 90 | Ocean's Twelve (2004) - Dec 12, 2009 |
| 85 | The Land Before Time (1988) - Dec 12, 2009 |
| 70 | The World Is Not Enough (1999) - Dec 12, 2009 |
| 100 | Wedding Crashers (2005) - Dec 12, 2009 |
| 40 | The Ring (2002) - Dec 12, 2009 |
| 100 | My Girl (1991) - Dec 12, 2009 |
| 70 | The Cable Guy (1996) - Dec 12, 2009 |
| 83 | 21 (2008) - Dec 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |