BCSWowbagger

bcswowbagger
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2012
Location: Edina, MN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 54% Attack the Block (2011) - Rated 21 Apr 2013
69 66% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 21 Apr 2013
67 64% Pulp Fiction (1994) - Rated 21 Apr 2013
64 59% Adaptation. (2002) - Rated 21 Apr 2013
67 64% Die Hard (1988) - Rated 21 Apr 2013
79 76% Django Unchained (2012) - Rated 21 Apr 2013
59 54% Midnight in Paris (2011) - Rated 12 Sep 2012
81 81% The Lady Vanishes (1938) - Rated 12 Sep 2012
66 62% Roman Holiday (1953) - Rated 12 Sep 2012
58 53% Grave of the Fireflies (2005) - Rated 12 Sep 2012