![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BCareyUSAF | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2009
Location: Germany
|

| 100 | American History X (1998) - Dec 29, 2009 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Dec 29, 2009 |
| 75 | The Others (2001) - Dec 29, 2009 |
| 45 | Rush Hour 2 (2001) - Dec 29, 2009 |
| 10 | Open Water (2003) - Dec 29, 2009 |
| 96 | The Bourne Identity (2002) - Dec 29, 2009 |
| 75 | District 9 (2009) - Dec 29, 2009 |
| 95 | Jaws (1975) - Dec 29, 2009 |
| 95 | Patriot Games (1992) - Dec 29, 2009 |
| 100 | Back to the Future Part III (1990) - Dec 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |