![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BERSERK | |
![]() |
Movie Buff - 238 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
Location: Dobrich, Bulgaria
|

| 80 | American History X (1998) - Jan 10, 2009 |
| 73 | Last Action Hero (1993) - Jan 10, 2009 |
| 66 | Old School (2003) - Jan 10, 2009 |
| 64 | Johnny English (2003) - Jan 10, 2009 |
| 84 | Escape from New York (1981) - Jan 10, 2009 |
| 80 | Jarhead (2005) - Jan 10, 2009 |
| 78 | L.A. Confidential (1997) - Jan 10, 2009 |
| 86 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jan 10, 2009 |
| 45 | Wedding Crashers (2005) - Jan 10, 2009 |
| 76 | Speed (1994) - Jan 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |