![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BGJay | |
![]() |
Movie Buff - 222 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2008
Location: Halifax, Nova Scotia, Canada
|

| 63 | Tron: Legacy (2010) - Jan 16, 2011 |
| 70 | Flow: For Love of Water (2008) - Jan 16, 2011 |
| 48 | Maxed Out (2006) - Jan 16, 2011 |
| 78 | Stage Beauty (2004) - Jan 16, 2011 |
| 78 | Easy A (2010) - Nov 28, 2010 |
| 85 | The Wizard of Oz (1939) - Nov 28, 2010 |
| 63 | Wedding Crashers (2005) - Nov 28, 2010 |
| 78 | Watchmen (2009) - Nov 28, 2010 |
| 85 | WALL·E (2008) - Nov 28, 2010 |
| 85 | The Usual Suspects (1995) - Nov 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |