![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BNorris | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2008
Location: Union Point, GA, USA
|

| 70 | Face/Off (1997) - Dec 03, 2008 |
| 95 | Awakenings (1990) - Dec 03, 2008 |
| 95 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 03, 2008 |
| 40 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Dec 03, 2008 |
| 90 | Juno (2007) - Dec 03, 2008 |
| 90 | Stranger Than Fiction (2006) - Dec 03, 2008 |
| 80 | Be Cool (2005) - Dec 03, 2008 |
| 80 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Dec 03, 2008 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 03, 2008 |
| 70 | Gangs of New York (2002) - Dec 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |