Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Babarkin85
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2010
Location: Omsk, Omskaya, Russia
Recent Rankings
70 Scary Movie (2000) - Jul 27, 2010
47 Ice Age: The Meltdown (2006) - Jul 27, 2010
70 Evolution (2001) - Jul 27, 2010
100 Honey I Blew Up the Kid (1992) - Jul 27, 2010
90 Prizzi's Honor (1985) - Jul 27, 2010
90 Up in the Air (2009) - Jul 27, 2010
80 Hot Fuzz (2007) - Jul 27, 2010
66 The King of Comedy (1983) - Jul 27, 2010
85 Just Like Heaven (2005) - Jul 27, 2010
66 WALL·E (2008) - Jul 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Babarkin85. Why not go rank more films, then come back and check it out again?