Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Babloo328
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2006
Location: USA
Recent Rankings
80 Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007
70 Kung Fu Hustle (2004) - Aug 13, 2007
50 Panic Room (2002) - Aug 13, 2007
85 Sin City (2005) - Aug 13, 2007
60 Twister (1996) - Aug 13, 2007
68 Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007
95 A Very Long Engagement (2004) - Aug 13, 2007
85 Toy Story 2 (1999) - Aug 13, 2007
77 Love Actually (2003) - Aug 13, 2007
80 The Matrix (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Babloo328. Why not go rank more films, then come back and check it out again?