![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BabyFrances | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2011
Location: Germany
|

| 15 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Feb 07, 2011 |
| 80 | Step Up (2006) - Feb 07, 2011 |
| 100 | Schindler's List (1993) - Feb 07, 2011 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Feb 07, 2011 |
| 50 | Bridget Jones's Diary (2001) - Feb 07, 2011 |
| 20 | Gone with the Wind (1939) - Feb 07, 2011 |
| 100 | My Girl (1991) - Feb 07, 2011 |
| 90 | Ocean's Thirteen (2007) - Feb 07, 2011 |
| 20 | The Exorcist (1973) - Feb 07, 2011 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Feb 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |